یو پی اس

شرکت راستین سیستم نگار پارس عرضه کننده یوپی اس با مارکهایی چون پرسو، NEWAVE، METASYSTEM ، ASTRID و APC می باشد.
یوپی اس پرسو ساخت شرکت صنایع پرسو الکترونیک یکی از بزرگترین تولیدکنندگان یوپی اس در کشور میباشد و یوپی اس های خود را با مارک پرسو در توانهای 650VA تا 20KVA تولید میکند.
امروزه یوپی اس پرسو برای سازمانها، ادارات و شرکتها در ایران و کشورهای مجاور کاملا شناخته شده بوده و تعداد بسیاری از آن در نقاط مختلف کشور نصب گردیده و به خوبی توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. شرکت راستین سیستم نگار پارس به عنوان نماینده رسمی و انحصاری شرکت پرسو الکترونیک در استان فارس تاکنون تعداد زیادی از یوپی اس های پرسو را در استان به فروش رسانده است.
یوپی اس های NEWAVE ساخت کشور سوییس و METASYSTEM و ASTRID ساخت کشور ایتالیا در توانهای مختلف تا 800KVA تولید می شوند. این یو پی اس ها از نوع آنلاین بوده و با قابلیت های منحصر بفرد ازجمله راندمان بالا، حداقل وزن و همچنین قابلیت پارالل شدن نامحدود و بصورت ماژولار تولید می گردند.

باطری خشک :

شرکت راستین سیستم نگار پارس عرضه کننده باطریهای خشک سیلد اسید در استان فارس میباشد. این باطریها از کیفیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر داشتن استانداردهای لازم، دارای تاییدیه فنی از اداره استاندارد و واحدهای انفورماتیک معتبرمیباشند. این شرکت باطریها را با قیمتی مناسب دراختیار مشتریان خود قرارداده و با ارائه گارانتی تعویض توانسته است رضایت آنها جلب نماید.
سایر محصولات :
محفظه استقرار باطری
شارژر
سلول خورشیدی
دیزل ژنراتور
استابلایزر
اینورتر
تابلو برق